Vitodens 222-W: Komfort ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej
w najefektwyniejszy sposób 

Nowa generacja systemów grzewczych to wyższa efektywność, niższe emisje i prosta obsługa. Jest nowoczesna, trwała i cyfrowa. Kocioł kondensacyjny Vitodens 222-W wytycza kierunek ku przyszłości.

 

Łatwy w instalacji, obsłudze i konserwacji - to kolejna generacja gazowych kotłow wiszących Viessmann. Urządzenie zapewnia niezawodne i wydajne ogrzewanie pomieszczeń i ciepłej wody w Twoim domu - oraz stanowi wyjątkowo innowacyjny projekt.

 

 

 

 

 


Cechy wyróżniające Vitodens 222-W

Kocioł kondensacyjny Vitodens 222-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe wymagania wobec komfortu ogrzewania. Jego nowoczesne, funkcjonalne wzornictwo i jasna, matowa powierzchnia obudowy komponuje się harmonijnie z każdą aranżacją mieszkania. Charakterystyczny dla Vitodens 222-W jest jego ładowany warstwowo zasobnik c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Zapewnia on komfort poboru ciepłej wody porównywalny z pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 150 litrów. Podczas pobierania ciepłej wody zasobnik ładowany warstwowo jest bowiem na bieżąco uzupełniany wodą podgrzewaną do żądanej temperatury w przepływowym wymienniku ciepła.


Palnik MatriX-Plus: serce Twojego ogrzewania

 

Nowy palnik MatriX-Plus wyróżnia się przede wszystkich efektywnością pracy, niskimi emisjami substancji szkodliwych oraz cichą pracą. Specjalny promiennik MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwy na wysokie temperatury i gwarantuje wysoką sprawność i trwałość palnika.

 

Lambda Pro Plus: automatyczna regulacja spalania obniża koszty

 

Automatyczne kontrolowanie jakości procesu spalania kompensuje wahania składu gazu i pozwala wydłużyć cykl obowiązkowych przeglądów kominiarskich do trzech lat. A to zapewnia stale wysoką wydajność kotła i obniżone koszty utrzymania.

Lambda Pro Plus
● dopasowanie spalania do jakości gazu
● stale wysoka efektywność energetyczna
● perspektywiczność
● niskie koszty utrzymania
● trzyletni cykl przeglądów
Inox-Radial ze stali szlachetnej: efektywny i trwały

 

Stal szlachetna to jest coś. Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej jest sercem Vitodens 222-W. Przemienia on szczególnie efektywnie energię spalania gazu w ciepło – praktycznie bez strat, z z trudnym do pobicia współczynnikiem sprawności 98 procent. A przy tym z niezawodnością, gwarantowaną przez szczególnie trwałą, wysokowartościową stal szlachetną.

 

10 lat gwarancji

na wymienniki ciepła ze stali szlachetnej dla olejowych i gazowych kotłów kondensacyjnych o mocy do 150 kW.


Oto zalety Vitodens 222-W

  • Niezwykle prosta, intuicyjna obsługa i zintegrowany interfejs WLAN.
  • Wysoki komfort c.w.u. ze zintegrowanego ładowanego warstwowo zasobnika c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów.
  • Wysoka niezawodność eksploatacyjnadzięki zintegrowanemu układowi regulacji spalania Lambda Pro Plus.
  • Większa efektywność i niższe emisje tlenków azotu z nowego palnika MatriX.
  • Wszystkie wartości zużycia energii widoczne na panelu energetycznym.
  • Widoczny z daleka fluoryzujący pasek Lightguide, sygnalizujący prawidłową pracę kotła.
  • Klasa efektywności energetycznej: A

Copyright © 2020 Szyma Sp. z o.o. . All Rights Reserved/Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search