Nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne ceny


Naszą Firmę tworzy zespół profesjonalistów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży ciepłowniczej. Jesteśmy dostawcą i wykonawcą w zakresie techniki grzewczej, sanitarnej, wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy systemy odzysku ciepła z gruntu, powietrza i wody z wykorzystaniem nowoczesnych i oszczędnych pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Realizujemy inwestycje na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom pracowników naszej firmy zrealizowano wiele prestiżowych inwestycji na terenie całego kraju. W wyniku wieloletnich kontraktów z producentami urządzeń grzewczych, sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji oferujemy państwu możliwości zakupu urządzeń w najniższych cenach.

Naszym obecnym i przyszłym klientom służymy fachową wiedzą przy doborze i projektowaniu instalacji, wykonujemy nieodpłatne szczegółowe kalkulacje, doradzamy w pozyskiwaniu korzystnych źródeł finansowania, ponadto umożliwiamy wizualizację zrealizowanych inwestycji.

Kolejnym atutem naszej firmy jest autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie, gwarantujemy wykonanie pracy poprzez wykwalifikowane i doświadczone zespoły instalatorów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, zapraszamy państwa do wizyty w siedzibie naszej firmy.

Nasze realizacje

ul. Kręta 89

87-100 Toruń

Tel. 56 621 90 75
Tel. kom. +48 515 265 744,
+48 602 382 028

e-mail: biuro@szyma.eu

code qr