Nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne ceny

 

2172Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Budując firmę w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączono solidne rzemiosło ze sztuką radzenia sobie z zimnem przez 160 lat.

Norweska natura, kultura i rzemiosło są kluczowymi elementami DNA firmy. Pasja do ciepła połączona z rzemiosłem, głęboko zakorzenionym w starożytnych tradycjach dodawania estetycznych właściwości codziennym narzędziom, stały się ważnym czynnikiem przy definiowaniu ducha Jøtula.

Ponadczasowe produkty wiążą przeszłość z teraźniejszością i współgrają z architektoniczną estetyką współczesnych wnętrz. Norweskie rzemiosło oraz funkcjonalny design sprawiają, że kominki wybijają się ponad krótkotrwałe trendy. Podczas gdy piękno zależy od obserwatora, dobry design oznacza zdecydowanie więcej niż to co widoczne gołym okiem. Jøtul wierzy mocno, że forma powinna podążać za funkcją.

Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie w Norwegii, firma używa wyłącznie najlepszych, dostępnych materiałów. Tak naprawdę, bezkonkurencyjna trwałość jest głównym powodem, dla którego Jøtul oferuje najdłuższą gwarancję na rynku.

Wybór żeliwa jako materiału oparł się nieustępliwej próbie czasu. Części są wyjątkowo trwałe, a zarazem łatwe do wymiany.

Długie doświadczenie w radzeniu sobie ze skandynawskim klimatem, nauczyły Jøtul, że ogrzać trzeba więcej, niż można zmierzyć termometrem. Produkty dostarczają ciepło we wszystkich wymiarach, czy jest to trzaskający dźwięk ognia, widok perfekcyjnego płomienia, spalanie zoptymalizowane do wydajnego i zrównoważonego użytkowania, czy też ponadczasowość designu.

Jøtul jest wiodącą na świecie marką i globalnym rynkowym liderem sprzedającym w 43 krajach na sześciu kontynentach. Nasza świadoma adaptacja do poszczególnych rynków, panujących tam warunków i potrzeb klienta, jest kluczowym elementem międzynarodowego sukcesu.

Nasze realizacje

ul. Kręta 89

87-100 Toruń

Tel. 56 621 90 75
Tel. kom. +48 515 265 744,
+48 602 382 028

e-mail: biuro@szyma.eu

code qr